Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate

De missie van Volvo Group Real Estate bestaat uit het leveren van commercieel onroerend goed, optimale synergie en een hoge mate van standaardisering met betrekking tot alle services voor real estate en facilitair management binnen de Volvo Group, conform marktvoorwaarden.

Neem contact op met Real Estate Management

Magnus Koch
Vice President GBS - Real Estate
Telefoon: +46 31 3223825
E-mail:Magnus.Koch@volvo.com

 

 

Matt Connolly
VP Western Europe Division
Locatie: WARWIC
Telefoon: +44 1926 414585
E-mail: matt.connolly@volvo.com

 

Victor Bertilson
Vice President and Head of Property Planning and Master Plans
Locatie: ARCE4
Telefoon: +46 31 3233025
E-mail: victor [dot] bertilson [at] volvo [dot] com 

Nastja Ticic
Executive Assistant
Locatie: ARCE4
Telefoon: +46 31 3236391
E-mail: nastja.ticic@volvo.com

 

Jan Kniha
Vice President East Europe Division
Telefoon: +420 602 728538
E-mail: jan.kniha@volvo.com

 

 

Hans Norrgård
VP Property & Facility Management
Locatie: ARCE4
Telefoon: +46 31 3227394
E-mail: hans [dot] norrgard [at] volvo [dot] com 

Ola Hansson
Vice President Nordic Division
Locatie: ARCE4
Telefoon: +46 31 3234447
E-mail: ola.hansson@volvo.com

 

Christian Liljeblad
VP Americas Division Real Estate Services
Locatie: CC1 -22
Telefoon: +1 336 3933959
E-mail: christian.liljeblad@volvo.com

 

Ken Minohara
VP of Asia Pacific for RE Services
Telefoon: +81 48 7812498
E-mail: ken [dot] minohara [at] volvo [dot] com