Neem contact op

Neem contact met ons op voor al uw pers gerelateerde vragen.

Volvo Trucks Cab and Vehicle Assembly
Vera Bostijn
Smalleheerweg 31
B-9041 Gent
info.vet.receptie@volvo.com
T +32 (0)9 250 42 11

Volvo Construction Equipment
Tiffany Cheng
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
tiffany.cheng@volvo.com 
T +32 499 56 68 47

Volvo Buses
Eric De Roy
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
eric.de.roy@volvo.com
T +32 (2) 482 53 57

Volvo Group Uptime Solutions
Kelly Vermeersch
Smalleheerweg 29
B-9041 Gent
kelly.vermeersch@volvo.com
T +32 (9) 255 62 28

Volvo Trucks Technical Dealer Support
Pieter Heyndrickx
Smalleheerweg 29
B-9041 Gent
pieter.heyndrickx@volvo.com

Volvo Trucks Belgium
Karen Schulpzand
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
karen.schulpzand@volvo.com
T +32 (2) 482 53 54

Renault Trucks Belgium
Guy Gogne
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
guy.gogne@renault-trucks.com
T +32 (2) 482 52 60

Volvo Penta
Eric Hautier
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
eric.hautier@volvo.com
T +32 (2) 482 56 10

Volvo Group Representation EU
Krista Walsh
Luxemburgstraat 3
B-1000 Brussel
krista.walsh@volvo.com
T +32 (2) 482 58 72

Volvo Group Logistics Services
Steven Lefebvre
Smalleheerweg 29
B-9041 Gent
steven.lefebvre@volvo.com

Group IT
Kurt Lagast
Smalleheerweg 31
B-9041 Gent
Info.GroupITBe@volvo.com

Financial Services
Adrian Samareanu
Hunderenveldlaan 10
B-1082 Brussel
adrian.samareanu@vfsco.com
T +32 (2) 482 57 91

Volvo Group Real Estate
Pascal Antoin
Smalleheerweg 31
B-9041 Gent
pascal.antoin@volvo.com
T +32 (9) 250 43 10